Logo Przewdonik Katolicki

Akademia rodziny

Akademia rodziny

Już po raz drugi parafia pw. Św Józefa Oblubieńca NMP w Puszczykowie zaprasza mieszkańców naszego miasta i okolic do udziału w wydarzeniach Akademii Rodziny.

Na spotkania w kolejnych dniach tygodnia począwszy od wtorku 18 listopada do piątku 21 listopada organizatorzy Akademii i Ojcowie, gospodarze miejsca zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką spotkań, od młodzieży i rodziców dzieci w wieku szkolnym po osoby ze sporym życiowym doświadczeniem. Tegoroczna edycja Akademii poświęcona będzie problematyce dotyczącej rodziny chociaż w szczególności będziemy się pochylać nad dzieckiem w rodzinie, nad prawem dziecka do własnej tożsamości i do swoich rodziców. Zaproszenia do grona prelegentów Akademii przyjęli specjaliści w zakresie tematyki rodzinnej, osoby znane i cenione za swoją pracę na rzecz rodziny. Tegoroczne spotkania Akademii będą miały formę paneli dyskusyjnych z wyjątkiem pierwszego spotkania – warsztatów w grupach kobiet i mężczyzn. Cykl spotkań Akademii zakończy koncert – rodzinne śpiewanie, na który szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi! Spotkania Akademii będą odbywały się w Sali Jana Pawła II, przy ul. Dworcowej w Puszczykowie, każdego dnia zaczynamy o godz. 18.30, wstęp wolny.  Więcej wiadomości dotyczących poszczególnych spotkań oraz notki o prelegentach można znaleźć na plakatach i na stronie internetowej parafii. Zapraszamy!

Wydarzenia tegorocznej Akademii Rodziny objęli  swoim patronatem O. Prowincjał Zgromadzenia Ducha Świętego Dariusz Andrzejewski oraz Burmistrz Miasta Puszczykowa Pan Andrzej Balcerek. Patronat medialny Radio Emaus i Przewodnik Katolicki.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki