Logo Przewdonik Katolicki

Ksiądz na sygnale

WF | 27.03.20r

Od 28 marca funkcjonować będzie specjalna infolinia, uruchomiona przez archidiecezję poznańską. Jest to sposób wyjść naprzeciw wszystkim, którzy potrzebują duchowego wsparcia, rozmowy i umocnienia w związku z panującą w Polsce i na świecie pandemią koronawirusa.

Przez cały tydzień, w godz. od 10.00 do 12.00 oraz od 17.00 do 20.00, pod numerem telefonu 61 102 0000 będzie można porozmawiać z kapłanami.

Sytuacja, w której mamy ograniczony dostęp do życia sakramentalnego, a życie duszpasterskie w parafiach praktycznie nie istnieje, wśród wielu ludzi rodzą się pytania dotyczące sakramentu pokuty, Komunii Świętej duchowej, przeżywania transmisji Mszy Świętej on-line, liturgii domowej lub przygotowania i przeżywania Świąt Wielkanocnych. Wielu ludzi potrzebuje duchowej rozmowy i umocnienia.

Rozmowa z kapłanem przez telefon – na ile to możliwe– może przynieść odpowiedzi na nurtujące pytania oraz będzie duchowym umocnieniem dla wszystkich, którzy z tej formy pomocy skorzystają.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki