Logo Przewdonik Katolicki

Mamy święta

ks. Dariusz Madejczyk
Fot.

i dlatego zaczynamy od tego, co jest początkiem wspólnego świętowania. Do wigilijnego stołu z pewnością przyda się dodatek z bieżącego numeru Przewodnika, zawierający propozycje modlitw, którymi możemy zapoczątkować dzielenie się opłatkiem i wigilijną wieczerzę. Niech specjalny Przewodnik na stół wigilijny pomoże nam w religijnym przeżyciu tego...

…i dlatego zaczynamy od tego, co jest początkiem wspólnego świętowania. Do wigilijnego stołu z pewnością przyda się dodatek z bieżącego numeru „Przewodnika”, zawierający propozycje modlitw, którymi możemy zapoczątkować dzielenie się opłatkiem i wigilijną wieczerzę. Niech specjalny „Przewodnik” na stół wigilijny pomoże nam w religijnym przeżyciu tego ważnego, świątecznego momentu.

A cały numer „Przewodnika Katolickiego” poświęcamy dziś refleksji na temat świąt Narodzenia Pańskiego. Z jednej strony myślimy o Jezusie, który przychodzi do nas jako Bóg i jako Człowiek, z drugiej spoglądamy na ludzi nam współczesnych i na różne niepokojące zjawiska, które zacierają istotę Bożego Narodzenia.

Niech ta dwojaka refleksja będzie zachętą do przemyślenia, jak święta wyglądają w naszych domach i czy na pewno znajdzie się w nich miejsce dla Nowonarodzonego.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki