Logo Przewdonik Katolicki

Zasłyszane / Zapisane

Łukasz Kaźmierczak
Fot.

To było tak upokarzające, że ja nawet nie chcę o tym wspominać. Brakuje słów, by to opisać. Dostałem nowe nazwisko "podejrzany" i nawet do toalety chodziłem skuty (...). W środowisku byłem znany jako najbardziej uczciwy przedsiębiorca. Zatrzymanie mnie było zakpieniem sobie z mojej uczciwości - Roman Kluska, były właściciel firmy Optimus. Planowane są różnego rodzaju "orwellowskie...

To było tak upokarzające, że ja nawet nie chcę o tym wspominać. Brakuje słów, by to opisać. Dostałem nowe nazwisko "podejrzany" i nawet do toalety chodziłem skuty (...). W środowisku byłem znany jako najbardziej uczciwy przedsiębiorca. Zatrzymanie mnie było zakpieniem sobie z mojej uczciwości - Roman Kluska, były właściciel firmy Optimus.

Planowane są różnego rodzaju "orwellowskie komisje prawdy", oczywiście "prawdy" z punktu widzenia Kaczyńskich i PiS-u. Dlatego grupa prawników powinna chronić naszych ludzi przed prześladowaniami - podkarpacki baron SLD Krzysztof Martens.

Rosja jest i pozostanie najważniejszym sąsiadem Niemiec na wschodzie - były niemiecki kanclerz Helmut Kohl.

Bez wątpienia skorzystaliśmy finansowo z wysokich cen ropy, ale uważamy, że straty ponoszone przez inne kraje są olbrzymie i nie sądzimy, aby ceny powinny być na obecnym poziomie - król Arabii Saudyjskiej Abdullah.

opr.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki