Logo Przewdonik Katolicki

Urodziny św. Filipa Neri - koncert ks. Andrzeja Daniewicza

Urodziny św. Filipa Neri - koncert ks. Andrzeja Daniewicza

Już 20 lipca o 20 w kawiarni Karowa 20 w Warszawie swój solowy koncert zagra ks. Andrzej Daniewicz - lider zespołu La Pallotina. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje zespołu La Pallotina. Będzie to też okazja do świętowania 503 urodzin patrona fundacji Chrześcijańskie Granie - św. Filipa Neri. W czasie koncertu jest przewidziana słodka niespodzianka dla wszystkich.- zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Bilety na wydarzenie: 29 zł poprzez wpłaty na: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: urodziny.darowizna na cele statutowe). Bilety można kupić również na www.eventim.pl 
 
"Występ w kawiarni Karowa 20 będzie preludium przed 8. Festiwalem Chrześcijańskie Granie. Ksiądz Andrzej Daniewicz będzie jedną z gwiazd festiwalu. Podczas wydarzenia będzie można zakupić bilety na festiwal oraz ostatnią płytę zespołu La Pallotina MIŁOŚĆ NAD WISŁĄ." - mówi Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie.
 
Wydarzeniem towarzyszącym urodzinom świętego Filipa Neri jest organizowany przez fundację "Chrześcijańskie Granie" konkurs "Zaśpiewaj PARADISO".
 
 
"Zapraszamy do przysyłania swojej wersji znanej piosenki z filmu o św. Filipie Neri. Wystarczy nagrać filmik z nagraniem w pliku mp4 i podesłać do 12 lipca na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl. Zarząd fundacji wybierze najlepsze filmiki, opublikuje je na youtube i na stronie festiwalu już 21 lipca w 503 urodziny św. Filipa Neri. W ramach głównej nagrody wszyscy śpiewający w nagranym filmiku otrzymają bezpłatny wstęp na 8.Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 oraz możliwość zaśpiewania utworu (a capella) na żywo." - informuje Michał Guzek.
 
 
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 lipca o 9.00 na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki