Logo Przewdonik Katolicki

Seks – poezja czy rzemiosło

Seks – poezja czy rzemiosło

Legendarne konferencje ks. Piotra Pawlukiewicza doczekały się wersji książkowej

Jej największe atuty to przystępna forma, żywy i obrazowy język, podejście zdroworozsądkowe, pozytywne spojrzenie i postrzeganie sfery seksualnej w szerszym kontekście.
 
Z książki „Seks – poezja czy rzemiosło” dowiesz się:
- jak poznać, czy osoba, z którą jestem, to „ta jedyna”?
- dlaczego warto patrzeć sobie w oczy?
- jak odróżnić, kiedy żyję prawdziwie, a kiedy uciekam w świat iluzji?
- po co nam wstyd?
- co zrobić, żeby po 50 latach małżeństwa nadal tracić głowę dla osoby, z którą spędzam życie?
- gdzie mężczyzna powinien szukać siły?
- gdzie kobieta znajdzie odpowiedź na pytanie „czy jest ktoś, kto nie może beze mnie żyć?”
 
Ks. Piotr Pawlukiewicz – doktor i wykładowca homiletyki. Autor popularnych publikacji o tematyce miłości i płciowości. Warszawiak z krwi i kości. Dokonał prawdziwego przełomu wprowadzając na polską ambonę język obrazowy, żywy, bliski odbiorcom, z jednej strony pełen inteligentnego poczucia humoru, a z drugiej wzruszający do łez… Mówi wprost do serca. Buduje swoje przemyślenia na bogatym doświadczeniu duszpasterskim. Od wielu lat małżeństwa i pary szukają u niego rady i pomocy w codziennych problemach, które bardzo często związane są z ich seksualnością. Bogata treść książki wyjaśnia i uzasadnia sens życia seksualnego zgodnego z nauczaniem Chrystusa i Kościoła i przekonuje, że chociaż prawdziwa Miłość to nieustająca walka – o czystość, piękno i prawdę – to warto wytrwać i nigdy się nie poddawać!
 
E-book dostępny na sklep.2ryby.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki