Logo Przewdonik Katolicki

Laboratorium miłości

Laboratorium miłości

Czym jest miłość? Co robić, by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć drugą połówkę?

 Jak zadbać o to, by po latach nasza miłość nie osłabła? – między innymi na takie pytania próbują odpowiedzieć goście spotkań organizowanych przez ASK Soli Deo – małżeństwa, psychologowie, księża, doradcy rodzinni, a także gwiazdy z pierwszych stron gazet.

Nie chcemy Cię zwodzić, Czytelniku. Po przeczytaniu tej książki nie staniesz się nagle najwybitniejszym specjalistą od tematyki miłości, nie znajdziesz tu też uniwersalnych recept na każdą sytuację, jaka może Cię spotkać w związku… Liczymy jednak, że pewne rady i wskazówki skłonią Cię do refleksji, do pracy nad sobą i związkiem oraz pomogą w wygrywaniu pięknej miłości na całe życie. Czego Ci zresztą z całego serca życzymy!

Książkę polecają:

Soli Deo, Opoka, dlaStudenta.pl, fronda.pl, tolle.pl, Przewodnik Katolicki, Msza.pl, Tygodnik Idziemy, Wierność jest sexy!, Niecodziennik, przeznaczeni.pl.

Książkę można nabyć w Księgarni Ludzi Myślących:
http://www.xlm.pl/przed-slubem-tom-1-laboratorium-milosci/

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki