Logo Przewdonik Katolicki

Ks. Krzysztof Grzywocz, „Na początku był sens”

Ks. Krzysztof Grzywocz, „Na początku był sens”

Mówiąc o duchowości chrześcijańskiej, ks. Grzywocz pozostaje bliski konkretom życia i wyraża swą myśl w zrozumiałych i prostych słowach. Stara się odpowiedzieć na żywotne problemy współczesnego człowieka, takie jak: zabieganie, brak czasu na odpoczynek, trudność z ustaleniem hierarchii spraw, podejmowanie się zbyt wielu zadań, zachowania kompensacyjne.

Lektura książki może przynieść wiele cennych podpowiedzi, pomocnych w lepszym rozumieniu siebie, naszej ludzkiej natury, jej przemiany i rozwoju, w uporządkowaniu naszego codziennego życia, a także relacji z Bogiem i ludźmi. Znajdziemy w niej także cenne przemyślenia i uwagi dotyczące głębi myśli papieża Franciszka zawartej w adhortacji „Amoris laetitia”. Mogą się one przyczynić do jej odczytania i realizacji zarówno w układaniu życia małżeńskiego, jak i w posłudze pasterzy na rzecz dobra i rozwoju współczesnych małżeństw i rodzin.
(Bp Andrzej Czaja, Słowo wstępne)
http://www.wiez.pl/Na-poczatku-byl-sens;s,karta,id,365
 

Dane

 
liczba stron: 112  
format: 130 × 205 mm 
cena: 25 zł 
oprawa: miękka ze skrzydełkami  
 
Przedmowa: bp Andrzej Czaja
Posłowie: Katarzyna Jabłońska
Rozmowy prowadzili: Katarzyna Jabłońska, Zbigniew Nosowski
W rozmowach brali udział: Wojciech Eichelberger, Adam Jawiński

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki