Logo Przewdonik Katolicki

Koncert Pieśni Wielkanocnych

Koncert Pieśni Wielkanocnych

Wydarzenie upamiętnia Błogosławioną Piątkę Poznańską i abp. Antoniego Baraniaka.

Salezjańskie Duszpasterstwo Studentów FORT zaprasza na Koncert Pieśni Wielkanocnych, mający na celu przybliżenie postaci ważnych dla Zgromadzenia Salezjańskiego oraz miasta Poznania, czyli Błogosławionej Piątki Poznańskiej – pięciu młodych męczenników II wojny światowej oraz abp. Antoniego Baraniaka – salezjanina i niezłomnego duchownego czasów komunizmu.
 
Wydarzenie „Salezjańska Muzyka z Wronieckiej – wczoraj, dziś i jutro” odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 19.00 w kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych przy ul. Wronieckiej 9 w Poznaniu.
 
Koncert skierowany jest do wszystkich mieszkańców Poznania i okolic ze szczególnym uwzględnieniem społeczności akademickiej miasta i ma charakter otwarty. Wydarzenie, oprócz promocji wielkopolskich tradycji niepodległościowych, ma za zadanie wskazać, że także i dziś młodzi ludzie aktywnie angażują się w życie lokalnych społeczności, gdyż całe widowisko zostanie przygotowane przez studentów SDS FORT pod kierownictwem duszpasterzy.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki