Logo Przewdonik Katolicki

Debata Walentynkowa

Debata Walentynkowa

Na pytanie „Co się stało z mężczyznami?” będą się starali odpowiedzieć uczestnicy i eksperci siódmej Debaty Walentynkowej, organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3 marca 2016 r. o godz. 19:00 w Auli Magna w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Debata Walentynkowa, organizowana przez Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy Politechnice Poznańskiej we współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej, to płaszczyzna wymiany zdań na ważne dla studentów tematy. Młodzi mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem i porozmawiać z zaproszonymi ekspertami. Gośćmi tegorocznego spotkania będą:

  • Mirosława Majerowicz-Klaus – żona, matka trójki dzieci i eksperta z dziedzin psychoterapii, psychologii i seksuologii,

  • Jan Cyraniak – mąż, ojciec czwórki dzieci, youtuber i bloger zaangażowany w działalność pro-life,

  • ks. Zbigniew Regucki – duszpasterz akademicki.

Wydarzenie z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej kilkaset osób. – Debata jest wydarzeniem otwartym, na które zapraszamy przede wszystkim studentów poznańskich uczelni, uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami oraz zainteresowanych tematem – mówi Piotr Antczak, jeden z organizatorów.
Debaty Walentynkowe na stałe wpisały się w kalendarz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkania odbywają się od kilku lat w całej Polsce. 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki