Logo Przewdonik Katolicki

WHO narzuca nowe ideologie

asz | 24.06.15r

Niedawno WHO opublikowała raport, w którym wzywa rządy wszystkich państw do m.in. usunięcia wszelkich ograniczeń w dostępnie do aborcji – włączając w to nawet aborcję dla nastolatków oraz zapewnienia obywatelom możliwości chirurgicznej zmiany płci.

Ta sama organizacja, która jak przyznaje, nie może zabrać stanowiska w sprawie epidemii wirusa ebola, która pochłonęła już 11000 istnień ludzkich, poświęca lwią część swojej działalności i środków finansowych na promowanie gender, transgender oraz praw homoseksualistów. Najnowszy raport Światowej Organizacji Zdrowia nie przebił się do opinii publicznej, ponieważ ta dostatecznie często bombardowana jest informacjami typu: olimpijski lekkoatleta Bruce Jenner zmienił płeć i ogłosił, że nazywa się Caitlyn Jenner, za co odwagi pogratulował mu na Twitterze sam Barack Obama. Na porządku dziennym w szkołach, gdzie wprowadzono ideologię gender, chłopów namawia się do korzystania z toalet dziewczynek. W raporcie znalazł się apel o zapewnienie „wszechstronnej edukacji seksualnej tak, by udzielać koniecznej wiedzy, szerzyć wartości oraz nauczyć umiejętności podejmowania odpowiedzialnych decyzji w sprawie życia seksualnego”. Owe „wartości” scharakteryzowane zostały w opozycji wobec tradycyjnego rozumianego jako „negatywnego” postrzegania moralności. Wiele stwierdzeń zawartych we wspomnianych dokumencie, a zwłaszcza zalegalizowanie aborcji czy objęcie ochroną prawną wszystkich orientacji seksualnych i gender, jest sprzecznych z obowiązującymi w poszczególnych krajach aktami prawnymi.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki