Logo Przewdonik Katolicki

Chwała tobie, Słowo Boże

Ks. Adam Bajorski, ks. Marcin Sadownik
Fot.

Jak czytać Słowo Boże? Czym jest ono dla nas? Jak rozpoznać Jezusa w swoim życiu? Na te i wiele innych pytań pozwolą odpowiedzieć rekolekcje Kurs Emaus.

 

 

Celem prowadzących kurs jest pomoc innym w poznawaniu i umiłowaniu Słowa Bożego oraz doświadczenie spotkania w nim Pana Jezusa. Wiele osób, które ukończyły kurs, zapewnia, że dzięki temu ich kontakt ze Słowem Bożym stał się naprawdę żywy. Chcą z nim współpracować, dają się mu prowadzić. Najbliższy Kurs Emaus odbędzie się w Tuliszkowie w dniach 17-19 września br. (rozpoczęcie w piątek o godz. 17, zakończenie w niedzielę godz. 14). Poprowadzi go Szkoła Nowej Ewangelizacji Oikos 2.04, działająca przy Centrum Duchowości Świętorodzinnej w Ciechocinku (ul. Stawowa 6). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Marcinem Sadownikiem, tel. 518-014-708.

Misjonarze Świętej Rodziny od ośmiu lat prowadzą rekolekcje dla rodzin i kursy ewangelizacyjne. Działania te mają na celu formowanie świeckich liderów, ewangelizatorów i animatorów wspólnot istniejących w parafiach. Przygotowane osoby, za pomocą nowych metod oraz z nowym zapałem świadczą wobec innych o tym, że Jezus żyje, zbawia i leczy wszelkie słabości.

Centrum Duchowości Świętorodzinnej zaprasza do współpracy księży proboszczów i wikariuszy, którzy chcą sprawnie i rzeczowo uformować swoich pomocników w prowadzeniu grup.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej ww.swietarodzina.pl.

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki