Logo Przewdonik Katolicki

X Jubileuszowa Wielka Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę

X Jubileuszowa Wielka Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę

14 grudnia (sobota) o godz. 18:00 w Auli Artis w Poznaniu odbędzie się X Jubileuszowa Wielka Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę®. Gościem specjalnym tegorocznej edycji koncertu będzie Stanisław Soyka. Dodatkowo na scenie zobaczymy Krzysztofa Iwaneczko oraz Kasię Wilk. Galę poprowadzi Kamil Baleja – dziennikarz muzyczny.

Koncert Charytatywny Gwiazda na Gwiazdkę® ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie dzieci
i młodzieży, a także ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.
Na scenie będziemy mieć przyjemność usłyszeć również podopiecznych Fundacji Bliżej Gwiazd, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem. Jako pierwszy wystąpi Michał Amborski – niesamowity sopran, którego głos powoduje ciarki na plecach. Zobaczymy również 9-letnią Oliwię Stefaniak, która podczas swojego pierwszego występu w wieku 6 lat zagrała na fortepianie w Filharmonii Dolnośląskiej. W grudniu wraz z Prezesem Zarządu Pawłem Kaczmarowskim zasiądzie przy jednym fortepianie. Na szczególną uwagę zasługuje niewidoma studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – Daria Barszczyk, która w Watykanie śpiewała przed beatyfikacją Jana Pawła II. Kolejną podopieczną fundacji jest Emilia Woch, która swą muzyczną przygodę z fundacją rozpoczęła już w 2011 roku występując podczas IV edycji koncertu. Partie solowe utworu Gloria wykona dla Państwa Maja Pieczyńska – laureatka wielu konkursów wokalnych. Maja obdarzona jest wielkim głosem i wrażliwością muzyczną.
Najbardziej godni uwagi są najmłodsi podopieczni fundacji – Zespół FBG, który od czerwca pracuje nad grudniowym występem. Został stworzony z myślą o najmłodszych uzdolnionych dzieciach, których talent warto pokazywać, nie tylko na szkolnych konkursach, ale także na dużych scenach z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 

Stanisław Soyka – Muzyka i słowa!
Nowy autorski album artysty to połączenie bluesa, ballady, folku i reggae. Przede wszystkim podczas koncertu usłyszymy największe przeboje artysty Cud niepamięci i Tolerancja oraz repertuar
z najnowszej płyty m. in. Ławeczka bajeczka czy Zależy mi. Artysta wystąpi w ponadgodzinnym koncercie w pełnym składzie z udziałem legendarnego gitarzysty Tomasza Jaśkiewicza.

Krzysztof Iwaneczko – Jestem!
Debiutancki album zwycięzcy VI edycji The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno zaczarował milionową publiczność utworem Nieznajomy. Podczas koncertu wprowadzi nas w wyjątkowy nastrój takimi przebojami jak Pozwól czy Tonę.

Kasia Wilk
Poznańska wokalistka wystąpi wraz z zespołem, który również towarzyszyć będzie najmłodszym podopiecznym Fundacji Bliżej Gwiazd.

Bilety do nabycia na portalu bilety24.pl
https://www.bilety24.pl/koncert/stanislaw-soyka-krzysztof-iwaneczko-kasia-wilk-kamil-baleja-gala-gwiazda-na-gwiazdke-r--54136

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki