Logo Przewdonik Katolicki

SpadkoWiercy

SpadkoWiercy

W niedzielę 17 grudnia br. o godz. 17.00 w klasztorze oo. Dominikanów w Poznaniu (ul. Kościuszki 99, sala Jana W. Góry OP) odbędzie się czwarte spotkanie w ramach cyklu SpadkoWiercy.

Wydarzenie zatytułowane „Jak mówić dzieciom o Panu Bogu? Jak pokazać dzieciom, że Bóg kocha je za nic?” poprowadzi Jadwiga Wesołowska – pedagog i katechetka, doradca metodyczny i katechetyczny nauki religii.
 
SpadkoWiercy to cykl spotkań wspólnoty Paleolit i poznańskiego Klasztoru oo. Dominikanów. To rozmowy o wychowywaniu w wierze; o tym, czy i jak wiarę można przekazywać; jak z dziećmi – młodszymi i starszymi – o niej rozmawiać; gdzie – i czy w ogóle – stawiać granice, jak radzić sobie w sytuacjach odejścia dziecka/nastolatka od wiary…
 
Spotkania skierowane są przede wszystkim do rodziców, opiekunów oraz katechetów. W ramach projektu zaplanowano łącznie dziesięć spotkań.
 
Gośćmi kolejnych wydarzeń są przede wszystkim praktycy: zarówno specjaliści od spraw wychowania, psychologii i wiary, jak i rodzice, którzy z tym zadaniem się już zmierzyli lub się mierzą.
 
Profesjonalnie rejestrowane spotkania tworzą cykl SpadkoWiercy, zamieszczony na kanale dominikanie.pl.
 
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP3, Radio Poznań, Radio Emaus, „Przewodnik Katolicki”, miesięcznik „W drodze”, dominikanie.pl.
 
Partnerami wydarzenia są: Fundacja na rzecz wspierania integralnego rozwoju człowieka DOBROstan, Fundacja Odzyskani, Wydawnictwo W drodze, Young Life, HojnART, Fabryka Opowieści, Just Talented.
 

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki