Biznes, religia i sztuka- połączenie światów

Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO jest jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w tej części Europy.
Czyta się kilka minut

Impreza zyskała wielką rangę poprzez swój ponadprzeciętny charakter. Tutaj po raz piętnasty zderzają się nowoczesne i tradycyjne formy dwóch światów- świata religii i artyzmu, a wszystko to w iście biznesowym otoczeniu.

Targi SACROEXPO, które odbędą się od 9 do 11 czerwca 2014 roku w Targach Kielce to wydarzenie podczas którego na halach targowych zapoznać się można między innymi z projektami obiektów sakralnych, rozwiązaniami z zakresu oświetlenia, nagłośnienia, ale także ze  sztuką sakralną, dewoncjonaliami,  czy szatami liturgicznymi. Wystawa ma również charakter edukacyjny. W czasie targów odbędą się liczne warsztaty i konferencje. W programie znajdują się między innymi konferencje „Muzea naszych czasów” oraz „Kościoły naszych czasów”. Gościem specjalnym drugiej z nich  będzie światowej sławy szwajcarski architekt Mario Botta, który jest laureatem tegorocznego medalu Per Artem Ad Deum. Nagroda ta ustanowiona została przez Jana Pawła II i od 9 lat przyznawana jest podczas wystawy. Drugim laureatem Medalu, który w tym roku odbierze nagrodę jest polski fotograf, Adam Bujak który towarzyszył papieżowi w jego licznych pielgrzymkach.

W ostatniej edycji wystawy uczestniczyło 285 firm z 13 krajów. Targi Kielce w tym czasie odwiedziło ponad 5000 branżowych zwiedzających.

Cały artykuł przeczytasz z aktywną subskrypcją

Odblokuj ten tekst i czytaj cały „Przewodnik Katolicki”.

W subskrypcji otrzymujesz dostęp do:

- wszystkich wydań on-line papierowego „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich wydań online dodatków i wydań specjalnych „Przewodnika Katolickiego”;

- wszystkich płatnych treści publikowanych na stronie „przewodnik-katolicki.pl”.

Subskrybuj, pogłębiaj perspektywę i inspiruj w rozmowach.

Subskrypcja roczna

pk-produkt

Jeśli już znasz „Przewodnik Katolicki”, wykup subskrypcję by uzyskać dostęp do wszystkich treści z nowych numerów, numerów archiwalnych oraz całkowicie unikalnych treści publikowane jedynie w internecie.

Koszt rocznej subskrypcji  przy płatnościach miesięcznych to 239 zł. Przy płatności z góry za rok otrzymasz 25% rabat. Oszczędzasz 66 zł.

↺ Automatyczne odnowienie płatności; rezygnuj kiedy chcesz!

 

172,90 zł