Logo Przewdonik Katolicki

Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem

Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem

Nie pozwól się zaskoczyć bądź poinformowany, zanim stawiszczoła wyzwaniom i trudnościom związanym z chorobą Alzheimeralub demencją u drogiej ci osoby.

 Ken Abraham z początku postrzega zmiany w zachowaniu swojej mamy – utratę pamięci, spadek formy fizycznej, nietypowe reakcje – jako normalne dla osób w podeszłym wieku. Wkrótce jednak uświadamia sobie, że to demencja; i że nieodwracalnie zmieni ona życie jego mamy, a także życie całej rodziny. Rejestrując pogarszający się systematycznie stan matki, Abraham podpowiada, w jaki sposób radzić sobie z chorobą i jej konsekwencjami w gronie rodzinnym. Z humorem, a zarazem przypominając, że Dekalog nakazuje nam czcić rodziców, dodaje czytelnikom odwagi w podejmowaniu obowiązków, częstokroć trudnych, proponuje wielepraktycznych rad, które rodziny mogą zastosować, aby uczynić to doświadczenie bezpieczniejszym, lepszym, znośniejszym dla osoby dotkniętej chorobą.

Nie pozwól się zaskoczyć – bądź poinformowany, zanim stawisz czoła wyzwaniom i trudnościom związanym z chorobą Alzheimera lub demencją u drogiej ci osoby.

Ta książka może ci w tym pomóc.

 

Informacje o książce:

KIEDY  TWÓJ RODZIC STAJE SIĘ TWOIM DZIECKIEM

Ken Abraham

312 stron, 140 mm x 210 mm,

oprawa miękka ze skrzydełkami, ISBN 978-83-7516-543-2

Cena 29,90 zł

 

Informacje o autorze: 

KEN ABRAHAM

Pisarz, którego trzynaście książek znalazło się na prestiżowej liście bestsellerów

„New York Timesa”, opowiada, jak towarzyszył swojej mamie w jej podróży przez demencję.

 

Patroni medialni:

Przewodnik Katolicki, KI Moje Ksiażki, Radio Emaus, Do rzeczy, KAI, Granice.pl. Apostolstwo chorych, Boska TV.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki