Logo Przewdonik Katolicki

W niedzielę Marsz dla Życia

| 09.06.17r
Fot. materiały organizatora

11 czerwca ulicami Poznania przejdzie marsz pod hasłem: Każdy jest ważny.

Każdy – znaczy wszyscy, czyli nikt?
Otóż nie! Każdy z osobna, indywidualność. Każdy – Ty i ja – jest wartością. W tym roku pragniemy zwrócić uwagę na indywidualną wartość każdego życia. Spojrzeć na człowieka przez pryzmat jego natury – człowieczeństwa. Czy zawsze postępujesz w ten sposób? Czy liczą się tylko Twoje potrzeby? A może nie masz poczucia własnej wartości? Nie lubisz siebie i swojego życia?
 
Być czy nie być – czy egzystowanie to wszystko na co nas stać?
Jest tylko jedno życie, które masz. To jednorazowy dar, totalnie wyjątkowy. Nie możesz przeżyć go powtórnie, cofnąć czasu, dlatego należy pielęgnować je od pierwszych chwil. Do prawidłowego rozwoju każda osoba potrzebuje akceptacji. Poczucie bezpieczeństwa jest istotą budowania relacji, kreowania rzeczywistości, w której przebywasz. Wartości przekazywane przez bliskich czynią człowieka lepszym, a świat przystępnym i pięknym dla wszystkich.
 
W poszukiwaniu znaczenia
Ważny jest każdy. Ty jesteś ważny. Dlaczego? Bo istniejesz, po prostu żyjesz. Dbaj o wszystkich i wszystko, co Cię otacza.
 
 
Start: 15.45 PLAC WOLNOŚCI (kierunek: katedra)
 
Przed Marszem festyn, 
po - Msza Święta w katedrze (17.00)
 
 
 

Komentarze

Zostaw wiadomość

 Security code

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki