Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

5 wyników dla wyrażenia "zima"

 • Punkt wymiany ciepła

  AK05.12.19r

  Punkt wymiany ciepła to poetycka nazwa zwykłego wieszaka, jaki stanął przy budynku punktu pomocy charytatywnej Caritas przy ul. Wólczańskiej w Łodzi. Przez całą zimę można tam zostawić, niekoniecznie powiesić, także położyć w kartonie lub torbie, ubrania.

  więcej
 • Nie mogę się pogodzić z tym, że znowu nadchodzi zima i że już od dłuższego czasu trzeba ubierać się warstwowo. Wiem, że nie jestem jedyna.

  więcej
 • Regularne, intensywne ćwiczenia fizyczne zmniejszają ryzyko zachorowania na infekcje wirusowe układu oddechowego – wynika z opublikowanych w tym roku badań brytyjskich naukowców. Niestety, im dzień krótszy, a na dworze zimniej, tym mniej chętnych do wyjścia...

  więcej
 • Jesień mamy w miarę ciepłą, a jednak w przychodniach już tłok. Typowe o tej porze roku: kaszel, katar i gorączka potrafią nagle zwalić z nóg. Tymczasem prosta zmiana diety to obok odpowiedniego stroju najskuteczniejszy sposób, by zmniejszyć ryzyko infekcji.

  więcej
 • Nikt nie ma wątpliwości, że zbliżająca się zima będzie kosztowna. Nie zmienią tego rządowe dotacje, choć oczywiście będą miały znaczenie dla domowych budżetów.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki