Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

4 wyniki dla wyrażenia "zima"

 • Punkt wymiany ciepła

  AK05.12.19r

  Punkt wymiany ciepła to poetycka nazwa zwykłego wieszaka, jaki stanął przy budynku punktu pomocy charytatywnej Caritas przy ul. Wólczańskiej w Łodzi. Przez całą zimę można tam zostawić, niekoniecznie powiesić, także położyć w kartonie lub torbie, ubrania.

  więcej
 • Nie mogę się pogodzić z tym, że znowu nadchodzi zima i że już od dłuższego czasu trzeba ubierać się warstwowo. Wiem, że nie jestem jedyna.

  więcej
 • Regularne, intensywne ćwiczenia fizyczne zmniejszają ryzyko zachorowania na infekcje wirusowe układu oddechowego – wynika z opublikowanych w tym roku badań brytyjskich naukowców. Niestety, im dzień krótszy, a na dworze zimniej, tym mniej chętnych do wyjścia...

  więcej
 • Jesień mamy w miarę ciepłą, a jednak w przychodniach już tłok. Typowe o tej porze roku: kaszel, katar i gorączka potrafią nagle zwalić z nóg. Tymczasem prosta zmiana diety to obok odpowiedniego stroju najskuteczniejszy sposób, by zmniejszyć ryzyko infekcji.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki