Czytanie na dziś:
Bezpłatną pomoc dla wszystkich, którzy w zaistniałej sytuacji potrzebują wparcia, oferują psychologowie z KUL, a także coraz więcej ośrodków w całej Polsce.
Rozmowa z dr Marzeną Cypryańską-Nezlek o tym, kiedy strach bywa sojusznikiem, wpływie zmian klimatycznych na zdrowie psychiczne i działaniu, które jest lepsze niż paraliżujący lęk
Z Ireną Śliwińską o tym, jaką drogę pokonują DDA, by poskładać życie na nowo rozmawia Jarosław Jurkiewicz.
Kiedy wystarczy zwrócić się do psychologa o poradę, a kiedy warto zdecydować się na terapię? Dziesięć przydatnych wskazówek dotyczących pomocy psychologicznej.
No właśnie: czego? Czasem ciężaru zranień i obciążeń, które ktoś nosi w sobie. Aż w końcu nie mając już sił, szuka pomocy u psychologa albo psychoterapeuty.
Z o. Jackiem Prusakiem, teologiem i psychoterapeutą, o uprzedzeniach katolików wobec pomocy psychologicznej, rozmawia ks. Mirosław Tykfer, redaktor naczelny
Piętnastolatek galopujący po domu z pięcioletnim bratem, trzylatek nalegający na to, by grać ze starszym rodzeństwem w „Monopol”… Czy to jest naturalne? I kiedy takie sytuacje powinny nas niepokoić?
Z Jolantą Wasilewską, coachem, o tym, co jest siłą mężczyzny, a co kobiety rozmawia Dorota Niedźwiecka
Dziecko zapomina zapisać zadanie domowe, ma kiepskie notatki z lekcji, nie wynosi śmieci, mimo że kilka razy mu o tym przypominaliśmy. Może to lenistwo, a może zwykłe problemy z pamięcią operacyjną?
Wywiad z Agnieszką Chmiel-Baranowską, psychologiem w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci, o lękach kobiet, które dowiadują się, że urodzą chore dziecko i reakcjach ich partnerów.
-15%
Bestseller
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki