Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

6 wyników dla wyrażenia "okno"

 • W niedzielę 10 maja około godziny 14.00 w Domu Generalnym Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi we Włocławku włączył się alarm oznaczający, że w oknie życia pozostawiono dziecko. Trzymiesięczna Weronika czuje się dobrze.

  więcej
 • Jadę autobusem miejskim i nagle słyszę głos, który zamiast zapowiedzieć kolejny przystanek, mówi: odłóż telefon i spójrz przez okno.

  więcej
 • Franciszek w oknie: dbajcie o małżeństwa!

  Katolicka Agencja Informacyjna 31.07.16r

  Pozwól, dziękuję, przebacz - stosowanie tych trzech słów pozwoli dobrze przeżyć życie rodzinne i małżeńskie, zapewnił Franciszek przemawiając z "Okna papieskiego" w czwartkowy wieczór.

  więcej
 • Papież w oknie: módlcie się za mnie!

  Katolicka Agencja Informacyjna 31.07.16r

  Papież Franciszek żegnając się w niedzielę z wiernymi zgromadzonymi przed oknem Domu Arcybiskupów Krakowskich przy Franciszkańskiej 3 dziękował im za obecność, bliskość i gorące przyjęcie. Prosił wiernych, by nie zapomnieli modlić się za niego.

  więcej
 • Odbyło się trzecie spotkanie z Papieżem Franciszkiem w oknie kurii krakowskiej. Ojciec Święty znów poruszał serca.

  więcej
 • Franciszek - na Franciszkańskiej

  Redakcja PK27.07.16r

  Po spotkaniu z Prezydentem RP i polskim Episkopatem papież Franciszek przejechał w otwartym papamobile na Franciszkańską 3. Tłumy czekały na pojawienie się Franciszka w oknie papieskim

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki