Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

4 wyniki dla wyrażenia "kontakt"

 • Mimo niezliczonych trudności, które niesie codzienność, potrafiliśmy stworzyć rodzinę, w której dzieci są szczęśliwe – mówi Sylwia. Ich historia potwierdza, że kompetencje do bycia dobrym rodzicem nie ograniczają się tylko do tego, w jaki sposób radzimy...

  więcej
 • 40 procent dziewczynek w wieku 5–9 lat twierdzi, że chciałoby wyglądać szczuplej, podczas gdy statystycznie to chłopcy mają częściej nadwagę. A przecież nasze ciało – ze wszystkimi niedoskonałościami – jest dobre. I dobrze wiedzieć o tym już od dzieciństwa.

  więcej
 • Przykre, szkoda – pisze Sławomir Cenckiewicz, z czego można wyciągnąć wniosek, że jest pewien aktywnej i świadomej współpracy ks. Józefa Tischnera z SB. Problem w tym, że musi przecież wiedzieć, że nie ma na to dowodów.

  więcej
 • Pierwsze znaki były jak w katastroficznym filmie. W autobusach miejskich w Warszawie kabiny prawie wszystkich kierowców oddzielone od pasażerów dodatkową barierką. Sami pasażerowie siadają prawie zawsze pojedynczo, czemu sprzyja zresztą permanentny brak tłoku.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki