Czytanie na dziś: Rdz 3, 9–15.20; J 19, 25–34
Martwisz się, że twój nastolatek całymi godzinami przesiaduje przed komputerem? A może poszedł w ślady sługi Bożego Carlo Acutisa i głosi Ewangelię aż po krańce internetu?
1 grudnia ruszy biuro do spraw cyberprzestępczości Komendy Głównej Policji – wynika z nieoficjalnych informacji PAP.
Kaleka, chyba Dzwonnik z Notre Dame, skarży się, że jego matka „połakomiła się na 4 tysiące złotych”. Co czuje młody człowiek o widocznym kalectwie, patrząc na taki rysunek?
Coraz częściej dzieci i nastolatkowie stają się nie tylko odbiorcami treści internetowych, lecz także ich twórcami. Jak to oceniać? W jaki sposób powinni odnieść się do tego rodzice?
Internet jest drugim życiem młodzieży. Taki jest też „narybek” polskich seminariów
Przeorane kryzysem społeczeństwa dzięki internetowi zaczęły się porządkować na nowo, szukać nowych tożsamości
Skoro dyskutowaną sprawą jest to, czy powinno się polecać własne teksty, to warto się zastanowić, jakie treści należy do internetu wrzucać
Z dr. Markiem Robakiem, specjalistą od komunikacji cyfrowej i teorii internetu, rozmawia Monika Białkowska
Nienawistnych komentarzy przybywa, a ściganie ich autorów nie należy do priorytetów stróżów prawa. Często obrywa się katolikom, ale i nam nieobca jest mowa nienawiści.
Polacy coraz chętniej korzystają z atrakcji kulturalnych, jednak połowa z nas ogranicza swój kontakt z kulturą do tego, co zobaczy w telewizji lub internecie.
-86%
-15%
-95%
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki