Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

5 wyników dla wyrażenia "alfie evans"

 • Czy mały Alfie musiał umrzeć?

  Krzysztof Mielnik-Kośmiderski, EdynburgPrzewodnik Katolicki 19/2018

  Na dramatyczną walkę o prawo do życia dla dwuletniego Alfiego Evansa patrzył cały świat. W argumentacji brytyjskich władz brakowało spójności, a strach przed tym, by sytuacja nie wymknęła się spod kontroli, przesłaniał troskę o samego chłopca.

  więcej
 • "Mój gladiator odłożył tarczę i zyskał swoje skrzydła o 2.30. Kocham cię" - napisał na facebooku Tom Evans, ojciec 2-letniego Alfiego Evansa. Chłopiec zmarł w nocy z piątku na sobotę o 2.30 czasu brytyjskiego.

  więcej
 • O godz. 22.30 2-letniego chłopca z poważnym uszkodzeniem mózgu odłączono od aparatury wspomagającej oddychanie. Uczyniono to na polecenie sądu i wbrew woli rodziców. Chłopiec jednak nie umarł. Po jedenastu godzinach dramatycznej walki dziś rano ponownie...

  więcej
 • Po trwającej blisko 5 godzin rozprawie, Sąd Apelacyjny w Londynie odrzucił apelację złożoną przez ojca Alfiego Evansa i tym samym odmówił zgody na transport chorego dwulatka do Włoch "gdyż nie jest to w jego najlepszym interesie".

  więcej
 • Walka o życie Alfiego

  02.03.18r

  Jego historia przypomina losy Charliego Garda.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki