Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

4 wyniki dla wyrażenia "Indonezja"

 • Tutaj zarabiają na życie, na utrzymanie rodzin. Ich los, los ich dzieci zależy od wul¬kanu. Dlatego, pomimo strachu, nie rezygnują z pracy, chociaż w górę strzelają opary siarki, a naukowcy z Dżakarty co rusz ślą ostrzeżenia.

  więcej
 • Trzęsienie ziemi oraz następująca po nim fala tsunami w ciągu zaledwie kilku minut doszczętnie zniszczyły miasto Palu w środkowej część wyspy Celebes. Do tej pory odnaleziono prawie 1800 ciał ofiar, a ponad 5 tys. osób uważa się za zaginione. Z tych, którzy...

  więcej
 • Archipelag Malajski zamieszkuje 400 mln ludzi. To więcej niż USA. W większości są to muzułmanie. Tamtejszy islam ma tendencje do radykalizowania się, ale to nie jedyna zła wiadomość dla 130 mln chrześcijan.

  więcej
 • Osiem egzekucji

  Komentarz z 29.04.15r

  Kilka tygodni temu na łamach „PK” wymieniałem argumenty przeciwko stosowaniu kary śmierci. Po ostatniej egzekucji ośmiu przemytników narkotyków w Indonezji, jestem o nich przekonany jeszcze bardziej.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki