Logo Przewdonik Katolicki

Artykuły

14 wyników dla wyrażenia "ISIS"

 • Widziałem mały dżihad

  Komentarz z 27.08.15r

  Kilkuletni malec niezbyt wprawnymi ruchami wielkiego noża odcina głowę pluszowego misia. Filmujący to zachwycony ojciec wykrzykuje: „Allah Akbar!” A to wszystko na tle flagi Państwa Islamskiego.

  więcej
 • − Państwo islamskie (ISIS) to szatan. Czyny najpierw rodzą się w sferze ducha, by następnie mogły zostać przemienione w konkretne działanie. Są tylko dwie rzeczywistości ducha: Ducha Świętego i szatana – w ten sposób obecną sytuacje rosnącego w siłę Państwa...

  więcej
 • Wojna sprawiedliwa

  Komentarz z 12.02.15r

  „Nam, chrześcijanom w regionie, nie pozostało już wiele czasu“ – woła chaldejski arcybiskup irackiego Irbilu, prosząc świat o podjęcie... ofensywy wojskowej przeciwko terrorystom z Państwa Islamskiego.

  więcej
 • Przyjmowanie papieża w kościele, który został zrujnowany przez ISIS, a dziś jest odbudowany, to znak wytrwałości Kościoła. Choć ludzie, którzy go zrujnowali, chcieli dać nam sygnał, że nie wolno nam tu być – wracamy. I to razem z papieżem.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki