Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Koncert Chóru Filharmonii Wrocławskiej

  Z sufitu kościoła rzucano w trakcie mszy świętej róże symbolizujące dary Ducha Świętego i wypuszczano z klatek gołębie tak w średniowieczu obchodzono Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zwaną też Pięćdziesiątnicą lub Zielonymi Świątkami. Chór NFM zaprasza w ten dzień na koncert Veni Creator złożony z dawnej i współczesnej muzyki sakralnej.

  więcej
 • VI Wielkopolskie Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich

  Wielkopolscy samorządowcy, którzy w swych małych ojczyznach budują pamięć o świętym Janie Pawle II, od kilku lat ożywiają papieskie nauczanie w ramach Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich, które każdego roku, począwszy od 2009, odbywa się w kolejnych miastach naszego województwa i naszej archidiecezji. Wydaje się, że przedsięwzięcie to trwale wpisało się już w kalendarz wielkopolskich działań samorządowych.

  więcej
 • Leki ratujące życie

  Istnieją szpitale, do których trzeba wykupić wejściówkę. Gdy już wejdziesz, przyjmuje cię nie-lekarz, któremu musisz jednak zapłacić. Zapłacisz też za leki. Pościel ijedzenie przyniesiesz sobie zdomu.

  więcej
 • W ramionach Boga

  Książka opisuje zdumiewającąhistorię życia Carla i Alberta.

  więcej
 • Biznes, religia i sztuka- połączenie światów

  Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO jest jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w tej części Europy.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki