Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • XX Targi Wydawców Katolickich

  Niespełna kilka dni pozostało do rozpoczęcia tegorocznych, jubileuszowych Targów Wydawców Katolickich. Tradycyjnie program towarzyszący targom nie ograniczy się jedynie do tematyki książkowej, spotkań autorskich czy dyskusji panelowych.

  więcej
 • Placido Domingo dla Jana Pawła II

  Z okazji kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II 27 kwietnia w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się koncert hiszpańskiego tenora Placido Domingo.

  więcej
 • Pokój i Dobro

  Ukazała się długo wyczekiwana płyta zespołu Pokój i Dobro, pt. Prowadź mnie. Jest to dziewiąty album tego zespołu, z czego czwarty w formie płytowej.

  więcej
 • Akademicka Pasja Miłości

  Akademicka aranżacja biblijno - muzyczno - inscenizacyjna, podczas której, każdy ma możliwość rozważenia fragmentów Starego Testamentu zapowiadających mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.

  więcej
 • W Afryce chodzi o szansę

  Alice Legne ma 19 lat. Mieszka w Helocie, małej wiosce w Togo. Rozpoczęła właśnie trzeci rok nauki w prowizorycznym warsztacie krawieckim sióstr Służebnic Ducha Świętego. Miała szczęście, bo liczba miejsc nauki w tym warsztacie jest bardzo ograniczona.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki