Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Pijany z radości

  Opowieść o życiu spełnionym napisana przez niepełnosprawnego mężczyznę, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

  więcej
 • Dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II

  W niedzielę 17 sierpnia 2014 roku w 12 rocznicę zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu przez Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się ogólnopolskie dziękczynienie za kanonizację Świętego. W czasie uroczystości po raz pierwszy będzie rozdawany Balsam Miłosierdzia. Patronat nad uroczystościami sprawuje ks. kard. Stanisław Dziwisz.

  więcej
 • „Z ciemności w światło” – 49 edycja Międzynarodowego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS

  Od 5 do 14 września po raz 49. uwaga muzycznego świata skupi się na Międzynarodowym Festiwalu Wratislavia Cantans, który przyciągnie do Wrocławia i kilkunastu miast Dolnego Śląska artystów największego formatu.

  więcej
 • Meksyk na Półwiejskiej, Japonia na Łazarzu czyli ‘Folklor w każdym fyrtlu’!

  Pod takim tytułem odbędzie się czternasty Światowy Przegląd Folkloru Integracje. Mieszkańcy Wielkopolski nie tylko będą mieli okazję podziwiać występy egzotycznych gości w swoich miastach, ale i będą mogli wykazać się kreatywnością i wygrać warsztaty tańców ludowych dla swojego osiedla.

  więcej
 • LABORATORIUM MIŁOŚCI. PO ŚLUBIE

  Kiedy zawieramy sakrament małżeństwa, z reguły wierzymy, że zawsze będzie fantastycznie. Będziemy wspaniałą rodziną, wychowamy wspaniałe dzieci bez żadnych trosk. Nasza miłość nigdy nie wygaśnie. Tak bywa. Ale najczęściej sprawa jest dużo bardziej skomplikowana…

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki