Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II

  W niedzielę 17 sierpnia 2014 roku w 12 rocznicę zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu przez Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach odbędzie się ogólnopolskie dziękczynienie za kanonizację Świętego. W czasie uroczystości po raz pierwszy będzie rozdawany Balsam Miłosierdzia. Patronat nad uroczystościami sprawuje ks. kard. Stanisław Dziwisz.

  więcej
 • „Z ciemności w światło” – 49 edycja Międzynarodowego Festiwalu WRATISLAVIA CANTANS

  Od 5 do 14 września po raz 49. uwaga muzycznego świata skupi się na Międzynarodowym Festiwalu Wratislavia Cantans, który przyciągnie do Wrocławia i kilkunastu miast Dolnego Śląska artystów największego formatu.

  więcej
 • Meksyk na Półwiejskiej, Japonia na Łazarzu czyli ‘Folklor w każdym fyrtlu’!

  Pod takim tytułem odbędzie się czternasty Światowy Przegląd Folkloru Integracje. Mieszkańcy Wielkopolski nie tylko będą mieli okazję podziwiać występy egzotycznych gości w swoich miastach, ale i będą mogli wykazać się kreatywnością i wygrać warsztaty tańców ludowych dla swojego osiedla.

  więcej
 • LABORATORIUM MIŁOŚCI. PO ŚLUBIE

  Kiedy zawieramy sakrament małżeństwa, z reguły wierzymy, że zawsze będzie fantastycznie. Będziemy wspaniałą rodziną, wychowamy wspaniałe dzieci bez żadnych trosk. Nasza miłość nigdy nie wygaśnie. Tak bywa. Ale najczęściej sprawa jest dużo bardziej skomplikowana…

  więcej
 • Kiedy twój rodzic staje się twoim dzieckiem

  Nie pozwól się zaskoczyć bądź poinformowany, zanim stawiszczoła wyzwaniom i trudnościom związanym z chorobą Alzheimeralub demencją u drogiej ci osoby.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki