Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Tydzień Papieski

  Tydzień Papieski w Zespole Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim pod hasłem: „Jan Paweł II – Miara Pontyfikatu”.

  więcej
 • Ku tomizmowi biblijnemu

  Międzynarodowa konferencja naukowa: „Ku tomizmowi biblijnemu. Egzegeza biblijna św. Tomasza z Akwinu i jej współczesne znaczenie” 20-22 kwietnia 2015 r.

  więcej
 • Filozofia religii

  Centrum Kultury i Dialogu, zaprasza do udziału w wykładach profesora teologii fundamentalnej i filozofii religii Hansa Wandelfelsa SJ.

  więcej
 • Katolicka książka

  XXI Targi Wydawców Katolickich w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego od 16 do 19 kwietnia 2015 r. Prawdziwym wydarzeniem tegorocznej edycji Targów będzie uczestnictwo Salonu Stolicy Apostolskiej. To niepowtarzalna okazja aby obejrzeć eksponaty Muzeum Watykańskiego, Watykańskiej Biblioteki Apostolskiej i Tajnego Archiwum Papieskiego.

  więcej
 • Co wiesz o in vitro?

  Na zaproszenie Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris po raz trzeci z cyklem wykładów przyjedzie do Polski Nikolas Nikas - prezes Bioethics Defense Fund - prawniczej organizacji podejmującej działania na rzecz prawa do życia i wolności sumienia w USA i na całym świecie.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki