Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Warsztaty Śpiewu Liturgicznego

  Duszpasterstwo Akademickie Dominikanów w Poznaniu zaprasza na: Warsztaty Śpiewu Liturgicznego przy Klasztorze oo.Dominikanów w Poznaniu 24 – 26 kwietnia 2015 r.

  więcej
 • Konferencja o rodzinie

  Rodzina reliktem przeszłości czy fundamentem przyszłości? Zapraszamy do udziału w konferencji 5 marca.

  więcej
 • Kaziuk 2015

  Bardzo, bardzo serdecznie zapraszamy na wszystkie uroczystości związane ze Św. Kazimierzem Królewiczem z rodu Jagiellonów na 22. Kaziuka Wileńskiego w Poznaniu w dniu 8 MARCA 2015 roku, szczególnie na wręczenie Żurawiny 2015 tym razem laureatem został Adam Błaszkiewicz, od lat zaangażowany w działalność harcerstwa polskiego na Litwie na Starym Rynku o godz. 13.tej, prelekcję Krzysztofa Styszyńskiego w Domu Polonii oraz KONCERT GALOWY.

  więcej
 • Człowiek to nie sprzęt AGD, które się sprawdza i reklamuje

  O rezygnacji ze współżycia przed zawarciem związku małżeńskiego młodzi będą rozmawiać z ekspertami w środę, 4 marca o godzinie 19:00 w Auli Magna w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

  więcej
 • 5. Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP

  W pięć dni po Poznańskim Półmaratonie, w piątek 17 kwietnia 2015, na poznańskim Piątkowie odbędzie się 5. Poznański Bieg im. o. Józefa Jońca SP, który przyciąga zarówno tych, którzy biegają codziennie od lat, jak i początkujących biegaczy w każdym wieku.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki