Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • „ Życie konsekrowane widziane oczyma dzieci i młodzieży”

  Regulamin ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pt.: „ Życie konsekrowane widziane oczyma dzieci i młodzieży”.

  więcej
 • Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzyszkolnym Konkursem Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

  więcej
 • Prawo o nauczaniu w Kościele

  Studenckie Koło Naukowe Prawników Kanonistów działające przy Katedrze Prawa Kanonicznego i Wyznaniowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z „Sapere Aude” Kołem Jurystów Prawa Rzymskiego i Kanonicznego działającym przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniu 26 lutego 2015 roku (czwartek) organizuje III Ogólnopolskie Seminarium Prawa Kanonicznego pt. „Prawo o nauczaniu w Kościele”.

  więcej
 • Warsztaty muzyczno-liturgiczne

  W dniach od 27 lutego, do 1 marca 2015 r., na terenie Kalwarii Pakoskiej, w Pakości, koło Inowrocławia odbędą się Wielkopostne Warsztaty muzyczno-liturgiczne Adoramus Te, które poprowadzi pan Paweł Bębenek.

  więcej
 • V Ogólnopolska Spartakiada Narciarska

  Zawody odbędą się 21 lutego 2015 r. w Koninkach koło Poręby Wielkiej, przeznaczone są dla dzieci oraz młodzieży w wieku 8–30 lat.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki