Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • XIII Poznańskie Zaduszki Jazzowe

  Poznańskie Zaduszki Jazzowe należą do cyklicznych wydarzeń kulturalnych miasta Poznania, wkomponowanych w klimat zadumy, pamięci i modlitwy za dusze zmarłych. Zaduszki jazzowe są czasem wspominania tych muzyków, którzy odeszli, a których twórczość jest wciąż żywa i inspirująca.

  więcej
 • Ars Liturgica

  Zapraszamy do wysłuchania chórów uczestniczących w VI Ogólnopolskim Konkursie Ars Liturgica, który odbędzie się w dniach 24-25 października 2014 roku w Archikatedrze w Gnieźnie.

  więcej
 • Konferencja naukowa „Życie bliskie śmierci"

  Kuria Biskupia Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszana I konferencję naukową Życie bliskie śmierci, otwierającą cykl W kręgu nauki. Spotkanie poleca szczególnie wszystkim lekarzom i studentom medycyny.

  więcej
 • Warsztaty muzyczne z New Life’m

  W dniach 27-30 listopada 2014 do Ośrodka Emaus w Turno-Brzeźce k/Białobrzegów Radomskich ponownie zjadą się muzycy z całej Polski na XV warsztaty muzyczne, które poprowadzi zespół New Lifem. Warsztaty są organizowane przez Stowarzyszenie Polskiej Muzyki Chrześcijańskiej Muza Dei.

  więcej
 • Niedokończone Msze Wołyńskie

  Od 5 do 19 październik 2014 r. w Bazylice św. Krzyża w Warszawie prezentowana jest wystawa Niedokończone Msze Wołyńskie, poświęcona duchowieństwu wołyńskiemu, zamordowanemu przez nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki