Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Forum ewangelizacyjne

  W sobotę 8 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się V Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Poznańskiej pod hasłem : „Jak szukać woli Bożej w służbie dla Kościoła”.

  więcej
 • Wspomnienie o dr Wandzie Błeńskiej

  We wtorek 27 listopada minie 4. rocznica śmierci poznańskiej świeckiej misjonarki dr Wandy Błeńskiej, która ponad 40 lat leczyła chorych na trąd w Ugandzie.

  więcej
 • Otwórz się na Słowo i wygraj!

  Młodzież szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w 23. Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej, który odbywa się w roku szkolnym 2018/19. Tematyka tegorocznych eliminacji obejmuje: Księgę Wyjścia oraz List św. Pawła do Rzymian. Corocznie na zaproszenie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” do pogłębionego studium Pisma Świętego odpowiada niemal 30 000 uczniów z prawie 1,5 tys. szkół ponadgimnazjalnych.

  więcej
 • Mistyka codzienności

  Czy żywe doświadczenie religijne, mistyka i spotkanie z Bogiem to tylko puste hasła, z którymi rozprawiły się współczesna psychologia i nauki ścisłe?

  więcej
 • Liturgia a Kultura

  Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zaprasza na debatę pt.: „Liturgia a Kultura”, która odbędzie się 17 listopada o godz. 11.00 w kawiarni ,,Cafe Misja’’ –Centrum Kultury Fara w Poznaniu.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki