Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • X Maltański Koncert Charytatywny

  Filharmonia Poznańska oraz Związek Polskich Kawalerów Maltańskich zapraszają na X Maltański Koncert Charytatywny, który odbędzie się w dniu 19 października 2018 roku o godz. 19:00 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu.

  więcej
 • Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej

  Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej odbędzie się w Polsce po raz drugi. Prekursorem inicjatywy jest Fundazione Giuzeppe Toniolo w Weronie, która od siedmiu lat organizuje Festival della Dottrina Sociale cieszący się ogromnym zainteresowaniem.

  więcej
 • X Wielkopolskie Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich

  Tegoroczne X Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich odbędzie się 18. 10. 2017 o godz. 10 00 w WSD Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze k/Wolsztyna. Organizatorami X Forum są: Burmistrz i Samorząd Wolsztyna, Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana – Oddział Okręgowy w Poznaniu, Parafia Farna w Wolsztynie oraz WSD Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze. Jego przewodnim hasłem będzie „Jan Paweł II – praca powołaniem człowieka i podstawą dobra wspólnego”. Forum towarzyszy także hasło XVIII Dnia Papieskiego – „Promieniowanie Ojcostwa”.

  więcej
 • Niepodległe rzemiosło. Mistrz Józef Przesławski”

  W stulecie odzyskania niepodległości, powstania II Rzeczypospolitej Polskiej w Poznaniu będzie można zobaczyć wystawę prezentującą działalność wybitnego poznańskiego introligatora i społecznika tamtych lat - Józefa Przesławskiego.

  więcej
 • Musica Maxima

  Zespół Musica Maxima zaprasza na dwa kolejne koncerty w ramach cyklu „Muzyka w kościołach Wielkopolski”. Odbędą się one 30 września 2018 roku o godzinie 10 w Sanktuarium Pocieszenia NMP w Borku Wielkopolskim oraz o godzinie 18.30 w Parafii pw. św. Jadwigi w Grodzisku Wielkopolskim.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki