Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Niepodległe rzemiosło. Mistrz Józef Przesławski”

  W stulecie odzyskania niepodległości, powstania II Rzeczypospolitej Polskiej w Poznaniu będzie można zobaczyć wystawę prezentującą działalność wybitnego poznańskiego introligatora i społecznika tamtych lat - Józefa Przesławskiego.

  więcej
 • Musica Maxima

  Zespół Musica Maxima zaprasza na dwa kolejne koncerty w ramach cyklu „Muzyka w kościołach Wielkopolski”. Odbędą się one 30 września 2018 roku o godzinie 10 w Sanktuarium Pocieszenia NMP w Borku Wielkopolskim oraz o godzinie 18.30 w Parafii pw. św. Jadwigi w Grodzisku Wielkopolskim.

  więcej
 • Improsonus Pro Mater

  Kwartet Improsonus to poznańscy muzycy, których łączy nie tylko pasja grania, ale także wyznawanie wspólnych wartości i trwała przyjaźń. A to najlepsze podstawy do tego, by stawiać sobie śmiałe i wartościowe wyzwania artystyczne.

  więcej
 • II Forum Charyzmatyczne

  Wspólnota KEFAS przy parafia Bł. M. Kozala w Śremie zaprasza do udziału w II Forum Charyzmatycznym „DUCH ŚWIĘTY WIELKI (NIE)ZNAJOMY”.

  więcej
 • Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej

  Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej, którego tematem przewodnim będzie: „Obywatel – polityk – przedsiębiorca. Między partykularyzmem a dobrem wspólnym”. Festiwal odbędzie się w dniach 2-3 października 2018 r. i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne, aby nauka społeczna Kościoła była żywo obecna w otaczającym nas świecie.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki