Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Liturgia a Kultura

  Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zaprasza na debatę pt.: „Liturgia a Kultura”, która odbędzie się 17 listopada o godz. 11.00 w kawiarni ,,Cafe Misja’’ –Centrum Kultury Fara w Poznaniu.

  więcej
 • 10.11.2018 – XI Pielgrzymka na Jasną Górę

  Zapraszamy w dniu 10.11.2018 roku do Częstochowy do Klasztoru o. Paulinów na Jasną Górę do udziału w XI Pielgrzymce Pacjentów Kliniki Leczenia Jąkania oraz Osób Wyleczonych z Jąkania.

  więcej
 • Rekolekcje ewangelizacyjne „Powstań i idź” z charyzmatycznym kapłanem o. Antonello Caddedu

  W niedzielę 25 listopada charyzmatyczny włoski kapłan, Antonello Caddedu, jeden z założycieli Przymierza Miłosierdzia, poprowadzi rekolekcje ewangelizacyjne. Organizatorzy spodziewają się ok. 2 tysiące osób z różnych miejsc w kraju, a nawet z zagranicy. Wydarzenie organizuje poznańska Wspólnota Przymierza Miłosierdzia.

  więcej
 • 38 artystów z całej Polski wyrazi swoją wiarę poprzez sztukę

  Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie zaprasza na wernisaż wystawy „Świadectwo”, który odbędzie się 29 października (poniedziałek) o godzinie 19:00 w Galerii u Jezuitów (ul. Dominikańska 8). W otwarciu wystawy weźmie udział bp Damian Bryl. Ekspozycja potrwa do 16 listopada.

  więcej
 • Humanae vitae – list z przyszłości

  Czy miłość może się „przeterminować”? Nie, dlatego encyklika Humanae vitae jest nadal aktualna. Zapraszamy do Krakowa na Międzynarodowy Kongres dla Małżeństwa i Rodziny: Płodność listu, który dotarł z przyszłości: 50 lat Humanae vitae.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki