Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Charytatywny Bieg Nocny

  Dzisiejsi studenci to nie tylko, jak mogło by się wydawać, imprezy i młodość. To także zaangażowana społeczność, która potrafi wykorzystać swój zapał do czynienia dobra. I tak 30 młodych z Uniwersytetu Ekonomicznego, kierunku Zarządzanie, po raz ósmy tworzy projekt Fura Szczęścia i zbiera fundusze na pomoc Koniczynce - Stowarzyszeniu Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół.

  więcej
 • Wszystko dla kościoła i sztuki

  To już XX edycja Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Targi odbędą się od 10 do 12 czerwca 2019 roku. Podczas trzech dni hale Targów Kielce wypełnią organy, rzeźby, ikony i różańce. Nie zabraknie premier książkowych i ciekawych konferencji.

  więcej
 • Maksymilian Kolbe. Triumf miłości

  Najnowsza książka o duchowości o. Kolbe już dostępna po polsku!

  więcej
 • Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży "Opowiedz mi"

  W dniach 8-9 czerwca br. w Katolickiej Szkole św. Stanisława Kostki w Poznaniu odbędą się wyjątkowe warsztaty dziennikarskie dla młodzieży

  więcej
 • XXIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000!

  1 czerwca 2019 młodzież z całej Polski będzie miała szansę na nowo odkryć miłość Pana Boga w słowach „Wiesz, że Cię kocham”.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki