Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Musica Maxima

  Zespół Musica Maxima zaprasza na dwa kolejne koncerty w ramach cyklu „Muzyka w kościołach Wielkopolski”. Odbędą się one 30 września 2018 roku o godzinie 10 w Sanktuarium Pocieszenia NMP w Borku Wielkopolskim oraz o godzinie 18.30 w Parafii pw. św. Jadwigi w Grodzisku Wielkopolskim.

  więcej
 • Improsonus Pro Mater

  Kwartet Improsonus to poznańscy muzycy, których łączy nie tylko pasja grania, ale także wyznawanie wspólnych wartości i trwała przyjaźń. A to najlepsze podstawy do tego, by stawiać sobie śmiałe i wartościowe wyzwania artystyczne.

  więcej
 • II Forum Charyzmatyczne

  Wspólnota KEFAS przy parafia Bł. M. Kozala w Śremie zaprasza do udziału w II Forum Charyzmatycznym „DUCH ŚWIĘTY WIELKI (NIE)ZNAJOMY”.

  więcej
 • Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej

  Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej, którego tematem przewodnim będzie: „Obywatel – polityk – przedsiębiorca. Między partykularyzmem a dobrem wspólnym”. Festiwal odbędzie się w dniach 2-3 października 2018 r. i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne, aby nauka społeczna Kościoła była żywo obecna w otaczającym nas świecie.

  więcej
 • Święty Mikołaj i Święty Stanisław Kostka w oczach dzieci i młodzieży

  Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie oficjalnie ogłosiła ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny pt. „Aby podobać się Bogu i ludziom - Święty Mikołaj i Święty Stanisław Kostka w oczach dzieci i młodzieży” w ramach lubelskiego Orszaku św. Mikołaja. Prace konkursowe będą przyjmowane do 15 października 2018 r. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe, nawet 2500 zł. Konkurs ma na celu przybliżyć młodym artystom postacie dwóch świętych – Mikołaja i Stanisława Kostki.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki