Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Psalmy ziemi. Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę

  Od głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

  więcej
 • Kurs dla Liderów Wspólnot Charyzmatycznych (LTC)

  W dniach 17-24 lutego, na terenie Opactwa Benedyktynów w Tyńcu, w najstarszym istniejącym klasztorze w Polsce – miejscu dziedzictwa wiary chrześcijańskiej – odbędzie się wyjątkowa konferencja. Wyjątkowa nie tylko ze względu na formułę, ale także ze względu na wykładowców, którzy ją poprowadzą.

  więcej
 • X Maltański Koncert Charytatywny

  Filharmonia Poznańska oraz Związek Polskich Kawalerów Maltańskich zapraszają na X Maltański Koncert Charytatywny, który odbędzie się w dniu 19 października 2018 roku o godz. 19:00 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu.

  więcej
 • Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej

  Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej odbędzie się w Polsce po raz drugi. Prekursorem inicjatywy jest Fundazione Giuzeppe Toniolo w Weronie, która od siedmiu lat organizuje Festival della Dottrina Sociale cieszący się ogromnym zainteresowaniem.

  więcej
 • X Wielkopolskie Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich

  Tegoroczne X Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich odbędzie się 18. 10. 2017 o godz. 10 00 w WSD Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze k/Wolsztyna. Organizatorami X Forum są: Burmistrz i Samorząd Wolsztyna, Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana – Oddział Okręgowy w Poznaniu, Parafia Farna w Wolsztynie oraz WSD Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze. Jego przewodnim hasłem będzie „Jan Paweł II – praca powołaniem człowieka i podstawą dobra wspólnego”. Forum towarzyszy także hasło XVIII Dnia Papieskiego – „Promieniowanie Ojcostwa”.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki