Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Kurs Małżeński online

  Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

  więcej
 • Majówka z książką w czasach pandemii

  W dobie koronawirusa naturalna jest chęć ucieczki od nieprzyjaznej rzeczywistości. Czytelnicy, próbując poradzić sobie z emocjami związanymi z tą wyjątkową sytuacją, chętnie sięgają po dobrą literaturę.

  więcej
 • Zmiana terminu targów SACROEXPO

  Stan światowej pandemii, w jakiej wszystkim przyszło nam funkcjonować zmusza nas do zmiany daty Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

  więcej
 • „Zniszczyć świętego. Śledztwo w sprawie prześladowania o. Pio” Renzo Allegri

  Gdy do San Giovanni Rotondo przybywało tysiące osób spragnionych spotkania z ojcem Pio, w Watykanie przygotowywano kolejne powody, by zakazać wiernym jakichkolwiek kontaktów z zakonnikiem.

  więcej
 • Film ZIEJA

  Film ZIEJA to szeroki, epicki obraz wędrówki przez historię Polski XX wieku. Przewodnikiem w tej podróży jest charyzmatyczny, mądry, bezkompromisowy ksiądz Jan Zieja.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki