Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Maksymilian Kolbe. Triumf miłości

  Najnowsza książka o duchowości o. Kolbe już dostępna po polsku!

  więcej
 • Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży "Opowiedz mi"

  W dniach 8-9 czerwca br. w Katolickiej Szkole św. Stanisława Kostki w Poznaniu odbędą się wyjątkowe warsztaty dziennikarskie dla młodzieży

  więcej
 • XXIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000!

  1 czerwca 2019 młodzież z całej Polski będzie miała szansę na nowo odkryć miłość Pana Boga w słowach „Wiesz, że Cię kocham”.

  więcej
 • Cykl Charytatywnych Maratonów MTB

  Organizatorami powyższego przedsięwzięcia jest grupa ludzi będąca dla siebie przyjaciółmi, rodziną, znajomymi z lat dziecięcych, kolarzami, rodzicami, ale przede wszystkim pasjonatami. To właśnie pasja do roweru oraz zatrzymanie się i pochylenie nad losem drugiego człowieka, będącego w potrzebie zmobilizowały nas do stworzenia Cyklu Charytatywnych Maratonów MTB POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE, z których całkowita suma środków finansowych pozyskanych z opłat startowych zostanie przekazana na cele charytatywne.

  więcej
 • Udane Święto Dobrej Książki

  Ponad 180 wystawców z całego kraju, 12 tys. prezentowanych publikacji, przeszło 150 wydarzeń towarzyszących, blisko 40 tys. zadowolonych czytelników – tak prezentuje się wstępne podsumowanie jubileuszowej edycji Targów Wydawców Katolickich. Ta frekwencja przekłada się na kilkaset tysięcy książek, które w ciągu czterech targowych dni wzbogaciły rodzinne biblioteczki w tysiącach polskich domów.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki