Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Jubileuszowe Święto Dobrych Książek

  Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja niezwykłego, corocznego święta książki religijnej. 4 kwietnia w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie nastąpi inauguracja jubileuszowych, XXV Targów Wydawców Katolickich. To najważniejsze, dla środowiska wydawców publikacji religijnych, wydarzenie potrwa do niedzieli 7 kwietnia.

  więcej
 • Największy dar

  Premiera i dystrybucja w blisko 40 krajach, pełne sale kinowe i będąca pod ogromnym wrażeniem publiczność. Najnowszy film Juana Manuela Cotelo, któremu sławę przyniosła kultowa już „Ziemia Maryi”, zaskakuje, oczarowuje i dostarcza widzom wielu emocji.

  więcej
 • Smak prawdziwej wolności na Franciszkańskim Spotkaniu Młodych

  Ponad 400 młodych ludzi z całej Polski chcą pod koniec tego roku ugościć Franciszkanie z Wronek. Czterodniowemu spotkaniu towarzyszyć będzie hasło „Wolni w Duchu Świętym”. W programie jest między innymi występ teatru Anthony Street, założonego w Jarocinie przez franciszkanina, brata Cordiana. Podczas finału na scenie pojawią się Franciszkanie Odnowy z Londynu (znani w Polsce jako bracia z Bronksu), a także znany m.in. z „Armii” Dariusz Malejonek ze swoim zespołem oraz z projektem „Panny Wyklęte”.

  więcej
 • XXIII kolędowanie flażolecistów

  12 stycznia 2019 roku w sobotę, w Katedrze Poznańskiej będą kolędowali po raz 23. flażoleciści podążający „Śladami Trzech Króli”.

  więcej
 • Koncert kolęd

  Zapraszamy na świąteczne kolędowanie z rodziną Cudzichów w kameralnej i rodzinnej atmosferze Auli Artis w Poznaniu.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki