Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • “Polska kontra Smog”

  Powstaje właśnie film dokumentalny “Polska kontra Smog”. Autor filmu Paweł Lipka nie wierzy, że komunikaty o szkodliwości smogu mogą zachęcić nas do aktywnej walki z nim.

  więcej
 • X Jubileuszowa Wielka Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę

  14 grudnia (sobota) o godz. 18:00 w Auli Artis w Poznaniu odbędzie się X Jubileuszowa Wielka Gala Charytatywna Gwiazda na Gwiazdkę®. Gościem specjalnym tegorocznej edycji koncertu będzie Stanisław Soyka. Dodatkowo na scenie zobaczymy Krzysztofa Iwaneczko oraz Kasię Wilk. Galę poprowadzi Kamil Baleja – dziennikarz muzyczny.

  więcej
 • XI MALTAŃSKI KONCERT CHARYTATYWNY

  Filharmonia Poznańska oraz Związek Polskich Kawalerów Maltańskich zapraszają na XI Maltański Koncert Charytatywny, który odbędzie się w dniu 15 listopada 2019 roku o godz. 19:00 w Auli Uniwersyteckiej w Poznaniu. Dochód z tego koncertu przeznaczony zostanie na maltańskie projekty medyczne.

  więcej
 • III Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej w Warszawie

  „Od teorii do praktyki”. Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej. Festiwal odbędzie się w dniach 18-19 października 2019 r. i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne, aby nauka społeczna Kościoła była żywo obecna w otaczającym nas świecie.

  więcej
 • 25-lecie Wspólnoty L’Arche w Poznaniu

  6 października 2019 r. Wspólnota L’Arche z Poznania będzie świętowała 25-lecie istnienia.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki