Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Otwarcie i Program Targów Wydawców Katolickich

  Zaledwie kilkadziesiąt godzin dzieli nas od rozpoczęcia tegorocznych, 26. Targów Wydawców Katolickich. Serdecznie zapraszamy na Oficjalne otwarcie w czwartek 23 września 2021 o godz. 12.00, które odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie Podczas otwarcia zostaną ogłoszone m.in. wyniki nagrodzonych i wyróżnionych Nagrodą FENIKS 2021.

  więcej
 • Powołani do Przywództwa

  Droga Odważnych zaprasza na konferencję dla mężczyzn – o samotności i budowaniu relacji

  więcej
 • Nie lękajcie się Chrystusa!

  „Nie lękajcie się, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi” - wezwanie które św. Jan Paweł II skierował do całego świata w dniu inauguracji pontyfikatu, stanowi streszczenie całego jego nauczania. Stawia bowiem w centrum osobę Jezusa Chrystusa, ale również mocno skupia się na człowieku. Te dwie perspektywy nieustannie przewijały się w nauczaniu Papieża Polaka.

  więcej
 • Fatima

  Film „Fatima” – najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach od 1 października.

  więcej
 • Gdzie sacrum łączy się z profanum. Sacroexpo po raz 22 w Targach Kielce

  Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO od ponad 20 lat staje się miejscem, gdzie religia spotyka się ze światem biznesu. Kolejna, 22. edycja święta branży sakralnej trwać będzie od 27 do 29 września 2021 roku.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki