Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Jak rozmawiać o wierze. Biskup w siedzibach Facebooka i Google'a

  Religia poszerza umysł i wręcz ukierunkowuje go na cel, jakim jest nieskończoność

  więcej
 • Nerw święty. Rozmowy o liturgii

  W codziennym pędzie łatwo jest nam wszystkim przeoczyć istotę liturgii, popadając w znudzenie i rutynę

  więcej
 • Terapia duszy. Uzdrowienie i rozwój wewnętrzny

  Aby terapia była skuteczna, powinna bazować na zdrowej relacji, zaufaniu i wzajemnej akceptacji

  więcej
 • Rozświetl Hospicjum

  Przez cały okres działalności hospicjum domowego pomogliśmy już ponad 600 pacjentom oraz około 1400 członkom ich rodzin. Nie zamierzamy na tym poprzestać. Wręcz przeciwnie chcemy pomagać jeszcze większej liczbie osób.

  więcej
 • TOTA TUA - Magazyn Matki Słowa: nowy miesięcznik dla osób oddanych Matce Bożej

  Ukazał się właśnie drugi numer nowego miesięcznika “TOTA TUA - Magazyn Matki Słowa”, którego głównym celem jest duchowa formacja osób żyjących oddaniem się Jezusowi przez Maryję. Jest to odpowiedź na pragnienie coraz większej liczby osób, które weszły na drogę całkowitego oddania się Matce Bożej i chcą iść śladami św. Ludwika de Montfort, św. Maksymiliana Kolbe, Prymasa Stefana Wyszyńskiego czy św. Jana Pawła II. Jest to jednak przede wszystkim konkretna droga naśladowania Pana Jezusa, który jest pierwszym i najważniejszym Wzorem miłości do Maryi. Maryja z kolei prowadzi nas najpełniej do miłości Jezusa. Miesięcznik posiada Nihil Obstat oraz Imprimatur.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki