Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • W Afryce chodzi o szansę

  Alice Legne ma 19 lat. Mieszka w Helocie, małej wiosce w Togo. Rozpoczęła właśnie trzeci rok nauki w prowizorycznym warsztacie krawieckim sióstr Służebnic Ducha Świętego. Miała szczęście, bo liczba miejsc nauki w tym warsztacie jest bardzo ograniczona.

  więcej
 • Laboratorium miłości

  Czym jest miłość? Co robić, by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć drugą połówkę?

  więcej
 • Gender ukryta prawda

  Instytut Globalizacji wraz z gliwickim i częstochowskim klubem Fronda.pl uruchamiają pierwszy w Polsce kurs anty-genderowy pt. Gender ukryta prawda. W zajęciach mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski.

  więcej
 • TARGI SACRO SILESIA

  Centrum Targowo Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na drugą edycję Targów dla Kościołów SACRO SILESIA. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 3-4 marca 2014r.

  więcej
 • Uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie

  Mówią Ci, że Bóg jest wszędzie i zawsze żywy, ale Ty nie do końca czujesz Jego obecność? Masz czasem wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą? Nie przejmuj się!

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki