Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Niedokończone Msze Wołyńskie

  Od 5 do 19 październik 2014 r. w Bazylice św. Krzyża w Warszawie prezentowana jest wystawa Niedokończone Msze Wołyńskie, poświęcona duchowieństwu wołyńskiemu, zamordowanemu przez nacjonalistów ukraińskich w czasie II wojny światowej.

  więcej
 • Zostań wolontariuszem Światowych Dni Młodzieży 2016

  Jeśli jesteś licealistą lub studentem, masz wiele pomysłów, jesteś wytrwały, odważny i chcesz pomóc młodzieży z całego świata dobrze przeżyć Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i Poznaniu w 2016 roku czekamy na ciebie.

  więcej
 • Serdecznie zapraszamy na XII Poznańskie Warsztaty Gospel!

  Znana z takich filmów jak Zakonnica w przebraniu albo Blues Brothers muzyka GOSPEL już parę lat temu rozprzestrzeniła się po naszym kraju.

  więcej
 • Marsz dla Jezusa

  W sobotę 11 października po raz pierwszy ulicami Poznania przemaszerują chrześcijanie różnych denominacji, by wspólnie zamanifestować wiarę w Boga.

  więcej
 • Zamiast brzydkich zabawek – aniołki-przytulanki

  Masz już dość dwuznacznych, brzydkich, wampirycznych i kojarzonych z magią zabawek? Uważasz, że dzieje się coś nie tak ze współczesnym światem, który kręci się wokół Hello Kitty, Violett, Monster High czy Witch?

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki