Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Placido Domingo dla Jana Pawła II

  Z okazji kanonizacji Ojca Świętego Jana Pawła II 27 kwietnia w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się koncert hiszpańskiego tenora Placido Domingo.

  więcej
 • Pokój i Dobro

  Ukazała się długo wyczekiwana płyta zespołu Pokój i Dobro, pt. Prowadź mnie. Jest to dziewiąty album tego zespołu, z czego czwarty w formie płytowej.

  więcej
 • Akademicka Pasja Miłości

  Akademicka aranżacja biblijno - muzyczno - inscenizacyjna, podczas której, każdy ma możliwość rozważenia fragmentów Starego Testamentu zapowiadających mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.

  więcej
 • W Afryce chodzi o szansę

  Alice Legne ma 19 lat. Mieszka w Helocie, małej wiosce w Togo. Rozpoczęła właśnie trzeci rok nauki w prowizorycznym warsztacie krawieckim sióstr Służebnic Ducha Świętego. Miała szczęście, bo liczba miejsc nauki w tym warsztacie jest bardzo ograniczona.

  więcej
 • Laboratorium miłości

  Czym jest miłość? Co robić, by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć drugą połówkę?

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki