Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Akademicka Pasja Miłości

  Akademicka aranżacja biblijno - muzyczno - inscenizacyjna, podczas której, każdy ma możliwość rozważenia fragmentów Starego Testamentu zapowiadających mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.

  więcej
 • W Afryce chodzi o szansę

  Alice Legne ma 19 lat. Mieszka w Helocie, małej wiosce w Togo. Rozpoczęła właśnie trzeci rok nauki w prowizorycznym warsztacie krawieckim sióstr Służebnic Ducha Świętego. Miała szczęście, bo liczba miejsc nauki w tym warsztacie jest bardzo ograniczona.

  więcej
 • Laboratorium miłości

  Czym jest miłość? Co robić, by ją odnaleźć? Jak rozwijać relację, aby stworzyć szczęśliwy związek na całe życie? Na co można sobie pozwolić w sferze seksualnej? Jak zrozumieć drugą połówkę?

  więcej
 • Gender ukryta prawda

  Instytut Globalizacji wraz z gliwickim i częstochowskim klubem Fronda.pl uruchamiają pierwszy w Polsce kurs anty-genderowy pt. Gender ukryta prawda. W zajęciach mogą uczestniczyć słuchacze z całej Polski.

  więcej
 • TARGI SACRO SILESIA

  Centrum Targowo Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu zaprasza na drugą edycję Targów dla Kościołów SACRO SILESIA. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 3-4 marca 2014r.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki