Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Stworzona, by pragnąć: tęsknoty kobiecej duszy

  Książka Stworzona, by pragnąć nie jest typowym poradnikiem o zdrowym odżywianiu. Nie promuje kolejnej diety-cud ani zestawu ćwiczeń gwarantujących ekspresowe zrzucenie zbędnych kilogramów. Zamiast tego pomoże Ci zrozumieć, skąd bierze się Twój apetyt i jak go właściwie ukierunkować.

  więcej
 • 735. rocznica śmierci księcia Bolesława Pobożnego

  Podróż do Księstwa Kaliskiego w 735 rocznicę śmierci księcia Bolesława Pobożnego z kaliskim oddziałem Stowarzyszenia KoLiber.

  więcej
 • Chrześcijańskie Granie

  Do rozwoju muzyki chrześcijan w Polsce potrzebujemy salek muzycznych w każdej parafii. Trudno zbudować profesjonalną scenę muzyki chrześcijańskiej, bez debiutów, a przede wszystkim bez zespołów amatorskich i schól muzycznych.

  więcej
 • "Dwie fary" w Poznaniu

  Pod takim tytułem w poznańskim Muzeum Archidiecezjalnym do 5 kwietnia można oglądać wystawę przybliżającą 750 lat burzliwej historii poznańskiej fary, a właściwie dwóch kościołów pełniących tę funkcję.

  więcej
 • XX Targi Wydawców Katolickich

  Niespełna kilka dni pozostało do rozpoczęcia tegorocznych, jubileuszowych Targów Wydawców Katolickich. Tradycyjnie program towarzyszący targom nie ograniczy się jedynie do tematyki książkowej, spotkań autorskich czy dyskusji panelowych.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki