Logo Przewdonik Katolicki

Patronujemy

 • Uwielbienie

  Mówią Ci, że Bóg jest wszędzie i zawsze żywy, ale Ty nie do końca czujesz Jego obecność? Masz czasem wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą? Nie przejmuj się!

  więcej
 • Stworzona, by pragnąć: tęsknoty kobiecej duszy

  Książka Stworzona, by pragnąć nie jest typowym poradnikiem o zdrowym odżywianiu. Nie promuje kolejnej diety-cud ani zestawu ćwiczeń gwarantujących ekspresowe zrzucenie zbędnych kilogramów. Zamiast tego pomoże Ci zrozumieć, skąd bierze się Twój apetyt i jak go właściwie ukierunkować.

  więcej
 • 735. rocznica śmierci księcia Bolesława Pobożnego

  Podróż do Księstwa Kaliskiego w 735 rocznicę śmierci księcia Bolesława Pobożnego z kaliskim oddziałem Stowarzyszenia KoLiber.

  więcej
 • Chrześcijańskie Granie

  Do rozwoju muzyki chrześcijan w Polsce potrzebujemy salek muzycznych w każdej parafii. Trudno zbudować profesjonalną scenę muzyki chrześcijańskiej, bez debiutów, a przede wszystkim bez zespołów amatorskich i schól muzycznych.

  więcej
 • "Dwie fary" w Poznaniu

  Pod takim tytułem w poznańskim Muzeum Archidiecezjalnym do 5 kwietnia można oglądać wystawę przybliżającą 750 lat burzliwej historii poznańskiej fary, a właściwie dwóch kościołów pełniących tę funkcję.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki