Logo Przewdonik Katolicki

XXV Jubileuszowe Targi Wydawców Katolickich

XXV Jubileuszowe Targi Wydawców Katolickich

W dniach od 4 do 7 kwietnia 2019 w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbędą się XXV Jubileuszowe Targi Wydawców Katolickich.

Od wielu lat wydarzenie to przyciąga tysiące miłośników książek oraz spotkań o charakterze zarówno religijnym, jak i kulturalnym. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, partnerzy i wydawcy już planują panele dyskusyjne, warsztaty tematyczne i wiele innych atrakcji nie tylko dla dorosłych.  Jak co roku przygotowana będzie również oferta dla młodzieży i dzieci, aby mogły w pełni uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.
To wszystko niewątpliwie przyciągnie rzeszę ludzi zainteresowanych ciekawymi i różnorodnymi wydarzeniami. Tradycyjnie podczas Targów zostaną wręczone nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2019, a także Małe FENIKSY. Wręczenie nagród FENIKS 2019 i Uroczysty Koncert odbędą się 6 kwietnia w Katedrze Polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie.
Organizatorzy Targów Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Zarządem Zamku Królewskiego w Warszawie, przy wsparciu Konferencji Episkopatu Polski serdecznie zapraszają na tegoroczne święto dobrej książki.
www.swk.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki