Logo Przewdonik Katolicki

NEWS

 • Pomnik Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro został tymczasowo udekorowany w maskę ochronną, a także napis wzywający mieszkańców tego miasta do jej noszenia z powodu epidemii koronawirusa.

  więcej
 • Przeniesienie zajęć do internetu i zamknięcie sal wykładowych spowodowało, że uczelnie katolickie w USA musiały zacisnąć pasa. Teraz, kiedy w Stanach Zjednoczonych nie widać końca pandemii, groźba zamknięcia zawisła nad wieloma z nich.

  więcej
 • „Może dlatego czasem jest mało owoców w Kościele, bo my się tak strasznie pchamy z naszym działaniem i jest nas za dużo” – mówił abp Grzegorz Ryś podczas porannej Mszy świętej odprawionej 5 maja rano w domowej kaplicy.

  więcej
 • W czwartek 7 maja w Wadowicach ukonstytuują się trybunały i odbędzie się pierwsza uroczysta sesja w procesach beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych Służebnicy Bożej Emilii Wojtyły z d. Kaczorowskiej oraz Sługi Bożego Karola Wojtyły (seniora) – rodziców św...

  więcej
 • „Z powodu pandemii koronawirusa, przysięga Papieskiej Gwardii Szwajcarskiej, która miała się odbyć 6 maja, została przeniesiona na 4 października 2020 roku” – poinformowano w Watykanie.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki