Logo Przewdonik Katolicki

NEWS

 • Nabożeństwo biblijne pod przewodnictwem abp. Stanisława Gądeckiego z udziałem rabina Waltera Homolki, panel dyskusyjny z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, nagroda „Menora Dialogu” dla abp. Henryka Muszyńskiego, wykłady, koncerty oraz wystawy –...

  więcej
 • W homilii wygłoszonej podczas Mszy Świętej w uroczystość Objawienia Pańskiego, papież Franciszek wyjaśnił istotę adoracji, która chroni nas przed egoizmem i zachęcił do tego, aby w nowym roku znaleźć więcej czasu na adorację Boga.

  więcej
 • "Módlmy się, aby chrześcijanie i ci, którzy należą do innych religii oraz ludzie dobrej woli umacniali pokój i sprawiedliwość na świecie".

  więcej
 • Publikujemy treść rozważania brata Aloisa, które zostało odczytane 29 grudnia w Hali Stulecia, podczas modlitwy wieczornej 42 Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu.

  więcej
 • Świąteczny numer Przewodnika Katolickiego

  Anna Mikołajczyk20.12.19r

  Na święta polecamy wyjątkowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem o rodzinie „Kochaj! Tak, potrafisz” piszemy w nim o miłości, która „się udaje” – nie jak świąteczne ciasto, ale coś, co dzieje się codziennie w konkretnych sytuacjach.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki