Logo Przewdonik Katolicki

NEWS

 • Spada liczba aborcji

  asz15.06.15r

  Z badanie przeprowadzonego przez Associated Press wynika, że od 2010 roku odsetek przeprowadzonych aborcji w całych Stanach Zjednoczonych spadł o 12%, a jedynie w dwóch stanach odnotowano wzrost zabiegów.

  więcej
 • Morricone dla Franciszka

  asz15.06.15r

  W wywiadzie udzielonym Radiu Watykańskiemu Ennio Morricone, światowej sławy kompozytor i zdobywca wielu nagród, w tym w 2007 roku Oskara, ujawnił, że skomponował mszę z okazji 200. rocznicy odnowienia Towarzystwa Jezusowego, którą nazwał imieniem papieża...

  więcej
 • 350 zniszczonych kościołów i 5 tys. zabitych katolików – to dramatyczny bilans działania islamskich fundamentalistów w nigeryjskiej diecezji Maiduguri, którzy kontrolują 85% diecezji.

  więcej
 • Z danych sondażowych przeprowadzonych przez niezależne międzynarodowe biuro YouGov wynika, że o blisko połowę zmniejszyła się w Wielkiej Brytanii liczba anglikanów.

  więcej
 • Z udziałem 14 hierarchów w mieście Dahuk w Kurdystanie Irackim obraduje Synod Biskupów Asyryjskiego Kościoła Wschodu, liczącego ok. 450 tys. wiernych.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki