Logo Przewdonik Katolicki

Społeczeństwo

 • Jak wyglądałyby gorące spory bioetyczne, gdyby panowie odpowiedzialnie podchodzili do roli męża i ojca?

  więcej
 • Długość oczekiwania na świadczenia służby zdrowia nie tylko jest rekordowa, ale wciąż rośnie. Ministerstwo zastanawia się nad wprowadzeniem opłaty za absencję podczas nieodwołanej wizyty. Byłoby to karanie tych, którzy są najmniej winni.

  więcej
 • Jeśli raz dostrzeże się w zabijaniu sposób na rozwiązywanie problemów, to lista problemów, których można tą drogą uniknąć, będzie się wydłużać – powiedział kilka lat temu szef Związku Lekarzy Holenderskich. Kolejne szokujące sprawy z Beneluksu pokazują, że...

  więcej
 • Viktor Orbán znacjonalizował kliniki leczenia bezpłodności i proponuje swoim rodakom bezpłatne in vitro. Ma w tym swój interes, bo ludzi na Węgrzech ubywa. Lukę trzeba więc wypełnić, ale tylko czystej krwi Węgrami.

  więcej
 • Przez lata „Szlachetna Paczka” stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych. Zamieszanie w organizującym ją Stowarzyszeniu „Wiosna” nie ostudziło „paczkowego” zapału Polaków.

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki