Logo Przewdonik Katolicki

Reportaż

 • Judo uczy nie tylko przerzutów i padania, ale też umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. To lekcje, które owocują w całym późniejszym życiu.

  więcej
 • Do grobu św. Jakuba Apostoła w Hiszpanii rocznie podąża pieszo lub rowerami około 300 tysięcy pielgrzymów. Niektórzy tam nie docierają, tylko pielgrzymują w Polsce, ale i tu stają przed wyzwaniem fizycznym, psychicznym i duchowym. To może na Pomorze?

  więcej
 • Nie uczą nut, ale muzyki. Nie uczą teorii, ale czerpania radości z praktycznego muzykowania. Aleksandra Bręńska i Teresa Wosicka za pomocą teorii prof. Edwina E. Gordona prowadzą zajęcia muzyczne dla… niemowląt.

  więcej
 • Chodziło o susły. I o chomiki, i popielice, które poznańskie zoo stara się przywracać naturze. Nazywają ten projekt „Arką Noego”. Rozmowę przerwała pani dyrektor. – Mamy zgłoszenie. Łoś w środku miasta, będziemy go ratować. Jedzie pani z nami?

  więcej
 • Zgodnie powtarzają, że tu liczy się droga, a nie cel. Piękne widoki, spotkania z ludźmi, fascynacja motoryzacją, ale też sposób na ewangelizowanie – to przyciąga księży do motocykli. Działają w klubie motocyklowym księży „God’s Guards” i modlą się za innych...

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki