Logo Przewdonik Katolicki

Psycholog

 • Okres przed świętami to dobry moment na porządki w domu, w którym teraz spędzamy więcej czasu niż zwykle. Porządki w głowie są dobrym pomysłem na każdą porę roku. A co wspólnego ma sprzątanie z przyglądaniem się różnym etapom w życiu?

  więcej
 • Dobra nadzieja

  Bogna Białecka, psychologPrzewodnik Katolicki 14/2021

  Osoba pełna nadziei spodziewa się dobrych wydarzeń, uważa, że do nich dojdzie, jeśli będzie się bardzo starać, i snuje plany na przyszłość. Jednak czy każdy rodzaj nadziei i optymizmu ma na nas dobry wpływ?

  więcej
 • Jak znieczulenie

  Bogna Białecka, psychologPrzewodnik Katolicki 41/2020

  W seksoholizmie wbrew pozorom nie chodzi o seks. Jest to niezdrowy sposób zmieniania nastroju, który niszczy człowieka w jego intymności i najgłębszej tożsamości. Z tego uzależnienia można wyjść, a dobre efekty daje współpraca terapeuty i kierownika duchowego.

  więcej
 • Oblicza samotności

  Katarzyna Frużyńska, psychologPrzewodnik Katolicki 28/2021

  O rosnącym problemie samotności, która zwiększa ryzyko zachowań depresyjnych i lękowych, mówiło się już przed wybuchem pandemii. Czy samotność zawsze znaczy to samo i czy może przynieść jakieś korzyści?

  więcej

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki