Logo Przewdonik Katolicki
Archidiecezja poznańska

Wigilia Bożego Miłosierdzia

Błażej Tobolski | 09.04.15r

Wigilia uroczystości Miłosierdzia Bożego to czas który warto spędzić na modlitwie.

Na wieczór wielbienia „W ogniu miłosierdzia” zapraszają poznańscy Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej i oblacki zespół młodzieżowy Niniwa Band. Wspólna modlitwa, którą poprowadzi filipin ks. Paweł Bogdanowicz, odbędzie się 11 kwietnia po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.30 (godz. 19.30) w kościele ojców oblatów pw. Chrystusa Króla na poznańskim Górczynie (ul. Ostatnia 14). Szczegóły na: www.chrystuskrol.oblaci.pl w zakładce Niniwa Band.
 
Natomiast Wspólnota Jerozolima działająca przy kościele oo. dominikanów w Poznaniu (al. Niepodległości) tradycyjnie już zaprasza na Noc Miłosierdzia Bożego. Wspólna modlitwa o nawrócenie i uzdrowienie oraz wielbienie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem rozpocznie się w wigilię uroczystości Miłosierdzia Bożego, 11 kwietnia o godz. 20.15. Przez całą noc będzie można również skorzystać z sakramentu pojednania, natomiast ok. godz. 0.30 odprawiona zostanie uroczysta Eucharystia ku czci Miłosierdzia Bożego. Dodatkowe informacje na www.jerozolima.org.

Komentarze

Zostaw wiadomość

Komentarze - Facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki